فروشگاه کملوکس ضمن تشکر از انتخاب شما تقاضا دارد از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در این بخش است می شود با دقت مطالعه فرمایید.

استفاده از فروشگاه اینترنتی کملوکس به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱٫ خرید کالا از فروشگاه اینترنتی کملوکس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲٫ اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کملوکس در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی کملوکس مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
۳٫ کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۴٫ فروشگاه اینترنتی کملوکس هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۵٫ ارتباط فروشگاه اینترنتی کملوکس با کاربران از طریق info@kamelox.com بر قرار می گردد.
۶٫ فروشگاه اینترنتی کملوکس به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد.
۷٫ ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس و یا باربری صورت می پذیرد.
۸٫ در تهران مرسولات طی ۲۴ ساعت و در شهرستان ها نیز طی ۷۲ ساعت تحویل صورت می پذیرد.
۹٫ هزینه ارسال در فروشگاه کملوکس هزینه ای ثابت دارد ؛ در تهران ۱۵۰۰۰ تومان و در شهرستان ها ۲۰۰۰۰ تومان می باشد.
۱۰٫ در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
۱۱٫ کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی کملوکس بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. ( ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک )